Naujienos
Kelionė praeitin
          Spalio 25-ąją mes, penktokai ir septintokai, su auklėtojomis išvykome į Šiaulių "Aušros" muziejų, kuriame prieš karą veikė Šiaulių miesto pradžios mokykla. Mus pasitiko nepažįstama mokytoja. Kai nusirengėme, ji paskambino varpeliu ir pakvietė visus į klasę.
          Taip prasidėjo edukacinė programa "Tarpukario Lietuvos mokykla". Susėdome į autentiškus suolus, juos smalsiai apžiūrinėjome ir vartėme lenteles. Mokytoja išdalino kiekvienam po lapą su daugybe siaurų linijų, įteikė kiekvienam po plunksną, ant suolo padėjo rašalinę. Lentoje parodė taisyklingą raidžių rašymą ir paragino mus parašyti gražų dailyraštį. Oi rašėm, vargom, klausėm ir vėl rašėm. Kai kurie mokiniai pasidžiaugė, kad šiandien nėra tokių pamokų.
          Kai prirašėm savo lapus, mokytoja pakvietė apžiūrėti klasės eksponatus. Apžiūrinėjome tarpukario mokymo priemones: sąsiuvinius, vadovėlius, pažymių knygeles, medinius portfelius, grifelines lenteles, plunksnakočius, didžiulius skaitliukus, rašymo mašinėlę. Atminimui gavome savo rašytus dailyraščius.
          Atsisveikinę su tarpukario laiko mokytoja išvykome į pramogų centrą "Akropolis". Čia linksmai leidome laiką ant ledo ir kino salėje.
          Patenkinti, pakeliavę laiku, kupini įspūdžių grįžome į mokyklą.
 
7 klasės mokinys Denis Žerzdevas
 
Active Image Active Image
Active Image Active Image
 
 
< Ankstesnis   Kitas >
Trečiadienis, 16 sausio 2019
Lankytojai
AdvertisementAdvertisementAdvertisement